top of page

Obecný průběh lekce

základy cyklistické techniky (posed, technika šlapání, způsob držení těla, řidítek, ...)

technika výjezdu prudkých svahů

sjezd prudké terénní vlny

technika průjezdu zatáčkou (klopená, plochá)

technika skoku na terénní vlně

technika jízdy v rozbitém terénu (kořeny, kameny, atd.)

lekci vždy přizpůsobuji individuálním potřebám, dle vzájemné dohody

Komu je lekce určena 

Lekce nemají žádný limit výkonnosti či úrovně. Ať už je to Vaše dítě, které chcete naučit základům jízdy a nebo Vy sami se chcete zlepšit v technice, lekce jsou individuálně přizbůsobeny účastníkům, aby si co nejvíce odnesli.  Mým cílem je, aby vám lekce něco přinesla a pořádně jste si ji užili, proto probíhá lekce v menší skupině (max. 6 osob), která umožňuje individuální přístup ke každému bikerovi.

 

Co s sebou a na sebe

Doporučujeme vlastní kolo a výbavu. Své kolo znáte, víte jak bude reagovat v daných situacích. Samozřejmě je možné vypůjčit kolo z testcentra (dle pravidel testcentra). Jídlo, pití, ochranné pomůcky a další výstroj dle vlastního uvážení. Cyklistická helma je povinnou výbavou k absolvování lekce. Účastníci bez helmy, se nebudou moci lekce zúčastnit. 
 

Platba lekce

Pro zvýšení komfortu přijímám platby prostřednictvím služby Trisbee (https://www.trisbee.com/cs/CZ/uzivatel#HowToPay), kde po naskenování QR kódu telefonem bude zákazník přesměrován na platební bránu, kde může zaplatit prostřednictvím Apple Pay, Google Pay či platební karty.

Zodpovědnost

Účast na výukovém programu je dobrovolná. Svým přihlášením stvrzujete, že po celou dobu trvání programu za sebe a za vše, co děláte, ponesete plnou zodpovědnost. Pokyny lektora jsou pouze návrhy, kterými se řídíte podle vlastního uvážení. Zavazujete se však poslechnout lektora, pokud Vám řekne, že něco nemáte dělat. Porušení této podmínky může vést k vyloučení z výukového programu bez náhrady. Berete na vědomí, že při účasti na výukovém programu můžete být vystaveni fyzické zátěži. Při výuce v terénu je na výukových programech povinné používat cyklistickou helmu.

 

Přerušení účasti

Výukový program můžete v průběhu kdykoli na vlastní odpovědnost po dohodě s lektorem opustit. Stejně tak si lektor vyhrazuje právo z kurzu vyloučit osoby, které nebudou dodržovat jeho pokynů bez nároku na vrácení kurzovného.Pokud je nutné lekci v průběhu konání ukončit z důvodu nenadálých okolností, kurzovné se vrací v poměrné výši po vzájemné dohodě účastníků a lektora.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů prohlašujete, že odesláním přihlášky spolu s údaji zde uvedenými souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví Roman Jakeš IČ 86909231. Tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez Vašeho souhlasu a budou použity pouze pro účely administrace daného programu. Berete na vědomí, že souhlas s poskytnutí osobních důvodů může být kdykoli odvolán písemnou formou (e-mailem) s tím, že následně dojde k odstranění všech Vašich údajů z databáze s účinností 14 dnů ode dne, kdy bude e-mail doručen.

bottom of page